Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Нацбанк

rbc.ua

П'ятниця, 12 лютого 2016, 11:27

Нацбанк забрав ліцензію у "Ай Ті Фінанс"

Нацбанк

Нацбанк відкликав у ТОВ "Ай Ті Фінанс" ліцензію на переказ коштів у гривні без відкриття рахунків.

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

Ліцензія була дійсна з 2013 року, а рішення про її відкликання Національний банк прийняв на підставі положення про порядок видачі небанківським фінансовим установам ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, затвердженого постановою Національного банку України № 57 від 26.02.2013 р.

Як наголосили у Нацбанку, цю ліцензію було відкликано за неусунення ТОВ "Ай Ті Фінанс"причин, відповідно до яких під час дії ліцензії були застосовані заходи впливу за порушення законодавства України, що регулює здійснення переказу коштів, а також через повторне порушення вимог законодавства України з питань переказу коштів.

Зазначимо, ТОВ "Ай Ті Фінанс" – платіжна організація внутрішньодержавної платіжної системи 24NONSTOP, яку було виключено з Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури.

Нагадаємо, ПАТ КБ "ТК Кредит" визнали банкрутом через непрозорість структури власності. Станом на 9 жовтня 2015 року невідомими залишаються власники 48 українських банків. Серед них: "Львів", "Кредит Дніпро", "Авант-банк".

Раніше Нацбанк ліквідував ПАТ "Банк Велес"ПАТ "Інтеграл-банк"АКБ "Капітал"ПАТ "Унікомбанк"ПАТ "Укркомунбанк"ПАТ "Укргазпромбанк"ПАТ "Східно-промисловий комерційний банк"ПАТ "Український професійний банк" та ПАТ "Банк Національний кредит", ПАТ "Радикал-банк" та ПАТ АБ "Столичний", ПАТ "КБ "Надра"ПАТ "Енергобанк"банк "Стандарт"ПАТ "Омега-банк"ПАТ Банк "Контракт". 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.