Новини

Політика

Сокальський район

Сокальський район

На Сокальщині створять Великомостівську об'єднану громаду

Понеділок, 16 січня 2017, 15:13

У районі йде підготовка до створення Великомостівської об'єднаної територіальної громади.

Про це повідомляє Децентралізація.Львівщина на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зокрема, голова Великомостівської міської ради Ярослав Ройко видав розпорядження про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

У склад робочої групи увійшли голови та депутати Великомостівської міської ради, Двірцівської, Бутинської та Реклинецької сільських рад.

Зазначимо, Великі Мости першими на території Сокальського району ініціюють утворення об'єднаної громади. Сокальський район залишається на Львівщині проблемним із децентралізації, адже тут досі не можуть дійти згоди щодо кількості громад, які варто утворити на території району, та їхніх адміністративних центрів.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Львівська обласна рада затвердила перспективний план Сокальського району: тут планують утворити чотири об'єднані громади.

Однак, ще 2 травні 2016 року під час громадських слухань у Сокальській РДА було заплановано утворити Белзьку, Великомостівську, Жвирківську, Сілецьку, Сокальську, Тартаківську та Червоноградську громади.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.