Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

П'ятниця, 21 серпня 2020, 15:22

У МОЗ планують госпіталізовувати лише важкохворих пацієнтів із Covid-19

медичний заклад у Львові

Міністерство охорони здоров’я планує змінити підхід до госпіталізації осіб, інфікованих коронавірусом.

Про це повідомляє Українська правда.

Як заявила сьогодні, 21 серпня, під час брифінгу завідувачка кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені Богомольця, членкиня медичної ради при Міністертсво охорони здоров'я України Ольга Голубовська, через ріст захворюваності на Covid-19 МОЗ планує змінити підхід до госпіталізації та приймати до стаціонару тільки тяжкохворих.

"Якщо буде спостерігатися такий ріст захворюваності, ми будемо змушені змінювати стратегію щодо госпіталізації. Середньотяжкі форми захворювання також входять в показання до госпіталізації, і цим наша країна відрізняється від багатьох країн західної Європи і США, де госпіталізували лише людей вже в тяжкому стані.

Але якщо буде спостерігатися такий ріст захворюваності, ми будемо змушені теж переглядати показання до госпіталізації і госпіталізувати тільки тяжкі форми захворювання. Це ускладнить якість надання медичної допомоги", –наголосила Ольга Голубовська.

Нагадаємо, 20 серпня Державна комісія з питань ТЕБ і НС встановила на території Львівщини помаранчевий рівень епідемічної небезпеки поширення Covid-19, а у Самборі – червоний. А з серпня в Україні запрацювавала нова система рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19. Регіони України поділили на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону.  Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті.

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до кінця серпня. 

Додамо, на Львівщині в рамках розгортання "другої хвилі" боротьби з коронавірусом залучать додатково 3,5 тисячі лікарняних ліжок. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.