Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

Львів

П'ятниця, 17 вересня 2021, 14:12

На Львівщині впродовж двох тижнів рівень госпіталізації через Covid-19 перевищує норму

Львів

У Львівській області показник динаміки рівня госпіталізації на Covid-19 перевищений 14 днів поспіль.

Про це повідомила прес-служба Міністерство охорони здоров'я України.

Станом на сьогодні, 17 вересня, всі регіони України знаходяться у "зеленій" зоні карантину, проте у Львівській та у ще декількох областей декілька з епідпоказників вийшли за межі норми.

Зокрема, на Львівщині показник динаміки госпіталізацій Covid-хворих впродовж 14 днів, з 3 до 16 вересня, перевищує допустимий рівень і становить станом на 16 вересня 89,2%, що є умовою для посилення карантину.

Також мають високі показники Covid-госпіталізацій, крім Львівщини, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська та Харківська області.

Крім цього, на Львівщині також граничне охоплення тестуванням населення не дотягує до необхідного рівня: при необхідній кількості у 300 тестувань на 100 тисяч населення цей показник становить 884.

Зазначимо, що норма динаміки загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим чи підозрою на коронавірус повинна складати не більше ніж 50%.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що в Україні посилять карантин до "жовтого" рівня у разі наявності протягом трьох днів підряд одного з чотирьох показників МОЗ. Тоді ж у міністерстві планували перейти в "жовту" карантинну зону з 13 вересня.

Також в Україні запровадили Covid-сертифікати для вакцинованих.

Додамо, карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 1 жовтня 2021 року. А з 24 лютого запровадили адаптивний карантин: країну знову поділили на "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену" зони, в залежності від епідемічної ситуації.

З 9 червня Львівщина перебуває у "зеленій" зоні.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.