Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Культура

міс Львів

Середа, 22 вересня 2021, 12:21

Дванадцять львів'янок боротимуться за титул Міс Львів 2021

міс Львів

У Львові відбулось представлення дівчат, котрі пройшли відбір та боротимуться між собою за титул "Міс Львів 2021" та одна з них представлятиме місто на конкурсі "Міс Україна".

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 22 вересня, відбулось представлення дівчат, що візьмуть участь у боротьбі за звання "Міс Львів 2021". Конкурс відбудеться вже 29 вересня у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Гранд-шоу створюватимуть 12 обраних дівчат, а також запрошені виконавці, зокрема Ірина Федишин, ALEKSEEV, TVORCHI, LAUD, Оля Цибульська. Ведучими стануть Ірина Журавська та Володимир Андрієвський.

"Крім основної стрічки "Міс Львів" будуть також "Міс добре серце", що оголошуватиметься одразу перед озвученням головної міс та "Міс глядацьких симпатій". Вилучені кошти від продажу квитків та голосування за "Міс глядацький симпатій" підуть на облаштування інклюзивної санітарної кімнати реабілітаційного центру Святого Миколая, де проживають діти з ДЦП та синдромом Дауна", – повідомила власниця конкурсу Валерія Никифорець.

Дівчата переконані, шо їх участь у конкурсі сприятиме реалізації їх мрій, котрі так само є корисними для суспільства.

Як зазначила Валерія Никифорець, проведення конкурсу відбуватиметься згідно з карантинними нормами та рішеннями, які прийматиме комісія ТЕБ НС Львівської міської ради. 

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram