Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори у ОТГ

Середа, 28 грудня 2016, 12:35

На Львівщині відбудуться повторні вибори у об'єднаних громадах

вибори у ОТГ

Повторно голосуватимуть мешканці Шегинівської та Жовтанецької об’єднаних громад.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков, 18 грудня у шести об’єднаних територіальних громадах на Львівщині відбулися перші місцеві вибори, однак, у зв’язку з тим, що в трьох округах два кандидати у депутати набрали найбільшу і однакову кількість голосів, виборчі комісії вирішили провести повторне голосування у цих округах.

За його словами, 8 січня 2017 року повторне голосування відбудеться в одномандатних виборчих округах № 7 і 8 з виборів депутатів Шегинівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Мостиського району і в одномандатному виборчому окрузі № 17 з виборів депутатів Жовтанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Кам’янка-Бузького району.

Зазанчимо, під час перших місцевих виборів на Львівщині було обрано 52 депутати міських рад (усі партійні висуванці), 14 депутатів селищної ради (п’ятеро з них самовисуванці) і 71 депутат сільських рад (43 – самовисуванці).

Також було обрано шістьох місцевих голів, п’ятеро з яких балотувалися шляхом самовисування.

Нагадажмо, офіційні спостерігачі від громадської мережі "ОПОРА" зафіксували порушення виборчого законодавства на місцевих виборах.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.