Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

Понеділок, 17 серпня 2020, 16:54

Львівщина та ще 9 областей підпадають під критерії щодо посилення карантинних заходів

медичний заклад у Львові

Кількість нових випадків Covid-19 у області перевищило поріг у 40 осіб на 100 тисяч.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Станом на сьогодні Львівщина та ще 9 областей не підпадають під критерії щодо послаблення карантинних заходів. Крім Львівщини, негативні показники також зафіксували у Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Чернівецькій областях та у Києві.

Зазначимо, Міністерство охорони здоров'я аналізує три показники: завантаженість ліжок, охоплення тестуванням та нові випадки інфікування.

Львівська область не відповідає критерію, пов'язаному з кількістю нових випадків Covid-19, що має сягати не більше 40 хворих на 100 тисяч населення впродовж 14 днів. У області цей показник становить 86,1. 

Завантаженість ліжок у медичних закладах області, станом на 16 серпня, становить 49,3%, що менше від встановленого показника у 50%. А охоплення тестуванням на Львівщині становить 78,4% (необхідно більше 24 тестів на 100 тисяч населення).

Нагадаємо, з серпня в Україні запрацювавала нова система рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19. Регіони України поділили на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону, а 13 серпня Державна комісія з питань ТЕБ і НС переглянула своє рішення, згідно із яким Львівська область потрапила до помаранчевої карантинної зони, натомість місто Самбір віднесли до червоної.

Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті.

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до кінця серпня. 

Додамо, на Львівщині в рамках розгортання "другої хвилі" боротьби з коронавірусом залучать додатково 3,5 тисячі лікарняних ліжок. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.