Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Вівторок, 18 серпня 2020, 16:50

Львівщина та ще 12 областей підпадають під критерії щодо посилення карантинних заходів

коронавірус

Кількість нових випадків Covid-19 у області перевищило поріг у 40 осіб на 100 тисяч, а завантаженість ліжок у лікарнях більша за норму.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Станом на сьогодні Львівщина та ще 9 областей не підпадають під критерії щодо послаблення карантинних заходів. Крім Львівщини, негативні показники також зафіксували у Волинській, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій областях та у Києві.

Зазначимо, Міністерство охорони здоров'я аналізує три показники: завантаженість ліжок, охоплення тестуванням та нові випадки інфікування.

Львівська область не відповідає критерію, пов'язаному з кількістю нових випадків Covid-19, що має сягати не більше 40 хворих на 100 тисяч населення впродовж 14 днів. У області цей показник становить 87,5. 

Завантаженість ліжок у медичних закладах області, станом на 17 серпня, становить 53,3%, що більше від встановленого показника у 50%. А охоплення тестуванням на Львівщині становить 70,9% (необхідно більше 24 тестів на 100 тисяч населення).

Нагадаємо, 13 серпня Державна комісія з питань ТЕБ і НС встановила на території Львівщини помаранчевий рівень епідемічної небезпеки поширення Covid-19, а у Самборі – червоний. А з серпня в Україні запрацювавала нова система рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19. Регіони України поділили на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону.  Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті.

Загалом карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до кінця серпня. 

Додамо, на Львівщині в рамках розгортання "другої хвилі" боротьби з коронавірусом залучать додатково 3,5 тисячі лікарняних ліжок. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.