Зміст статті

26 серпня 2022олександр ковальчук

Пісні фронту 2022 (# 24)

Деяка українська попмузика під час війни з росією.

Декілька треків від представників української попсцени, що намагаються стати суголосними навколишній війні з росією.

Українська попмузика змінюється повільно. Інколи навіть декілька вдалих альбомів за рік може бути великим щастям. Ще повільніше змінюється реакція місцевих музикантів на якісь великі виклики. І саме тут немає жодних особливих сподівань, оскільки майже увесь перебіг цього процесу можна передбачити наперед.

Хто страждав кон'юнктурою та халтурою до війни, той продовжує її робити й зараз без жодних сподівань на метаморфозу. Історія вкотре повторюється тьмою аматорського трешу, який за місяць вже ніхто навіть не згадає, як це вже було після Євромайдану та Криму з Донбасом.

Зміни на цій ділянці культурного фронту наразі достатньо мікроскопічні.

З відомих причин на цю територію почала заходити аморфна попса (NK, Меловін, Макс Барських, Олександр Пономарьов, Павло Табаков, Монатик, Бужинська, Білозір, Могилевська, Федишин Sowa, Positiff, Tayanna, Dantes, Slavia, Артем Пивоваров, Лобода, Дорофєєва, Ірина Білик), яка ще так тримається зубами за щось старе, що може дати лише щось банальне у своїй пластмасовій плаксивості.

Саме тому поміж такої кількості мотлоху з аудіопродукції особливого дорогоцінними є перлинки на кшталт треків львівського репера Badbok, Вови зі Львова, харків'янина Бориса Севастьянова, рівненських панків Брем Стокер, Антона Слєпакова з мініальбомом "warнякання", вінницьких фолк-рокерів Очеретяний кіт, Королівських зайців, Tik Tu, Ульмо Три, Циферблат, Енджі Крейда, нью-вейву Паліндрома та гурту Пиріг і Батіг.

Пивоваров & Полякова

Після карикатурки на Гео Шкурупія, Антонича, батька Тараса та народну пісню співунець Пивоваров разом з кокошницею Поляковою паразитує інкубаторним етнокодом на поезії Лесі Українки.

Skylerr

Графоманський етнокодик з базарними згадками про гурт Kazka та турецькі чарти.

Пиріг і Батіг

Ударний хіт львівського колективу Пиріг і Батіг, який актуально продовжує потойбічну подорож альбому "Сьпівомовний" (2021).

Dorofeeva

Після скандалу з трьома пальцями в інтимні місця та шевченківського дуету зі співунцем Пивоваровим співачка Дорофєєва продовжує перевзуватися кон'юнктурою на слова та музику Jerry Heil і Вані Клименка. Типовий для останніх мівіна-поп, де вони ще й намагаються дати симулякрів Tember Blanche. Тупість у тупості.

Pvnch

Аграрний недореп з бандуркою та графоманською лірикою й дутим пафосом.

Freel & Jamala

Покручний недореп і плаксивий етнокод у трешевому міксі чогось інкубаторного та одноразового.

Макс Барських

Колдплейна плаксивість співочого перевзувача з таргетованим набором слів про любу неньку-Україну, яку він більше уявляє своєю другою половинкою. Оновлений стайл Оксани Білозір у штанях зі сервільним косом під Зеленського.

XXV кадр & Kelavra

Недорепер та недокомедіант XXV кадр з допотопним трешиком у забитому роті, де зі Сковороди навіщо роблять клоуна Вельбоя.

Злата Огнєвіч

Інкубаторний поп розчуленої плаксивості міфічного етнокоду, який має прибирати туалети у помешканні Тоні Брекстон.

Cxremxre & paashee

Качовий фонк, який відразу псує традиційно бездарний текст. Може хлопам вже краще стати юними послідовниками AraabMuzik?


фото: Фб GeneralStaff.ua

Автор: олександр ковальчук

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.