Зміст статті

21 жовтня 2022олександр ковальчук

Пісні фронту 2022 (# 32)

Деяка українська попмузика під час війни з росією.

Декілька треків від представників української попсцени, що намагаються стати суголосними навколишній війні з росією.

Українська попмузика змінюється повільно. Інколи навіть декілька вдалих альбомів за рік може бути великим щастям. Ще повільніше змінюється реакція місцевих музикантів на якісь великі виклики. І саме тут немає жодних особливих сподівань, оскільки майже увесь перебіг цього процесу можна передбачити наперед.

Хто страждав кон'юнктурою та халтурою до війни, той продовжує її робити й зараз без жодних сподівань на метаморфозу. Історія вкотре повторюється тьмою аматорського трешу, який за місяць вже ніхто навіть не згадає, як це вже було після Євромайдану та Криму з Донбасом.

Зміни на цій ділянці культурного фронту наразі достатньо мікроскопічні.

З відомих причин на цю територію почала заходити аморфна попса (NK, Меловін, Макс Барських, Олександр Пономарьов, Павло Табаков, Монатик, Бужинська, Білозір, Могилевська, Федишин Sowa, Positiff, Tayanna, Dantes, Slavia, Артем Пивоваров, Лобода, Дорофєєва, Ірина Білик), яка ще так тримається зубами за щось старе, що може дати лише щось банальне у своїй пластмасовій плаксивості.

Саме тому поміж такої кількості мотлоху з аудіопродукції особливого дорогоцінними є перлинки на кшталт треків львівського репера Badbok, Вови зі Львова, харків'янина Бориса Севастьянова, рівненських панків Брем Стокер, Антона Слєпакова з мініальбомом "warнякання", вінницьких фолк-рокерів Очеретяний кіт, Королівських зайців, Tik Tu, Ульмо Три, Циферблат, Енджі Крейда, нью-вейву Паліндрома, гурту Пиріг і Батіг.

Kalush Orchestra & The Rasmus

Неошарований треш кон'юнктурних калушан встигає зіпсувати всім необов'язковим й старий хіт колективу The Rasmus.

Vera & Tayanna

Після повернення з Москви до рідної неньки-України Вєра Брєжнєва додумалася лише до перевзутої колаби про вишиванку з бездарною співачкою Tayanna (у якої все постійно нагадує щось чуже). Далі мають бути треки про трипільські горщики та галицького Ісуса з Жидачева.

Neyzho

Побожний чувачок Neyzho якось вже встиг засвітися на цьогорічному альбомі безалкогольного рнб Tery. Його новий сингл лише паразитує на торонтській школі чуттєвого рнб своїм допотопним текстом десь з минулого століття.

K.E.D.R.O.V.A

Колишня модель з неповоротким етнокодиком губами у начебто модному саунді. Капслоковий треш з претензією на відьмацтво.

Клейноди

Начебто приклад адекватного репу про війну зі згадками про хіт Гайтани, але лірика тут інколи просто жах яка простакувата.

артилерія

Примітивний кос під британців The xx з бездарним текстом про головне та згадками про Крихітку.

Golubenko

Дитсадкова клоунада у Львові з інкубаторними інтонаціями більшості місцевих виконавців.

Wellboy

Прифанкова халтурка хлопчика Вельбоя з етнокодовим блаженством та мемним рагулізмом.

blessbaby

Пубертатний поп-реп з графоманським текстиком про кохану бейбу. Бідна бейба, то справді тупік.

Polina Dashkova

Колективна поплавщина з базарним текстом про воїна та убогим косплеєм з усього світу. Тверкінг нарешті добрався й до забитого хутора поміж лісу.


фото: Фб easternbridgehead

Автор: олександр ковальчук

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.